- Garmin



Елегантни и дискретни, допълващи интериора на всеки плавателен съд.
Представяме MS-CL602 таванни говорители. Проектирани да допълнят интериора на Вашия плавателен съд с дискретно стилизиран профил за монтаж с вграждане, те са перфектни както за монтаж на таван, така и на стена.
Отличаващи се с гладка снежно-бяла магнитна решетка, MS-CL602 не изискват никакви допълнителни крепежни елементи или монтажни за лепене.
Веднъж поставени в монтажния отвор, вградените монтажни крачета ще фиксират неподвижно корпуса на говорителя към краищата на отвора.
Модернизираният инженеринг довежда до превъзходно качество на звука от кошницата за плитък монтаж, а с импеданса от 6-Ohm MS-CL602 се интегрира с повечето от звуковите източници.
Висококачественият полиплопиленов диафрагмен конус и пиковата изходна мощност от 120 W осигуряват кристално и ясно аудио, на което се наслаждават всички.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | Диаметър: Ø 232.2mm x 79.3mm; Дълбочина: 79.3mm (с решетка), 75.63mm (без решетка) 165mm 6.5" |
| Размери | Диаметър: Ø 232.2mm x 79.3mm; Дълбочина: 79.3mm (с решетка), 75.63mm (без решетка) 165mm 6.5" |
| Тегло | 1.65kg |
| Тегло | 1.65kg |
| Пикова мощност | 120 Watts |
| Пикова мощност | 120 Watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 89 Db |
| Чувствителност (1W/1M) | 89 Db |
| Честотна характеристика | (-10dB/-3dB) 50Hz - 20kHz/85Hz - 20kHz |
| Честотна характеристика | (-10dB/-3dB) 50Hz - 20kHz/85Hz - 20kHz |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | 25mm, Silk Dome |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | 25mm, Silk Dome |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен с гума |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен с гума |
| Размери на монтаж | Диаметър: 203.5mm; Дълбочина: 77.6mm |
| Размери на монтаж | Диаметър: 203.5mm; Дълбочина: 77.6mm |
| Съпротивление (импеданс) | 6 Ohm |
| Съпротивление (импеданс) | 6 Ohm |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 40 Watts |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 40 Watts |
| Тегло | 1.65кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Степен на водоустойчивост | IPX6 |
| Тегло | 1.65кг |
Garmin MS-CL602 6-инчови двулентови таванни високоговорители (чифт) – 120W морско аудио
Насладете се на кристално чист, мощен звук в лодката или караваната си с таванните високоговорители Garmin MS-CL602. Проектирани за тежки морски условия, тези 6-инчови двулентови тонколони осигуряват 120 W пикова мощност и богато аудио в целия честотен спектър. Устойчивата на атмосферни влияния конструкция гарантира дълготрайна работа, а flush-mount дизайнът се вписва безпроблемно в тавана.
Ключови Предимства
- Отлично качество на звука — Специален нискочестотен и високочестотен говорител осигуряват балансирани високи и ниски честоти за пълно звуково изживяване.
- Устойчивост на морски условия — Изработени да издържат на влага, UV лъчи и екстремни температури, идеални за морска и външна употреба.
- Лесен монтаж — Нископрофилният flush-mount дизайн пасва на стандартни отвори и включва целия необходим хардуер за бърза инсталация.
- Перфектен чифт — Продават се като чифт за консистентен стереозвук в кабината или пилотската кабина.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Двулентов (коаксиален) |
| Размер | 6 инча (152 mm) |
| Пикова мощност | 120 W |
| Импеданс | 4 ома |
| Честотен обхват | 60 Hz – 20 kHz |
| Чувствителност | 90 dB |
| Монтажна дълбочина | 2.5 инча (64 mm) |
Какво има в кутията
- 2 x Garmin MS-CL602 таванни високоговорители
- Монтажен хардуер
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




